D.U.K.

Noriu tapti slaptu pirkėju, nuo ko pradėti, ką turėčiau žinoti?

Veiksmų planas:

 1. susisiekite su mumis el. paštu personalas@seenext.lt;
 2. atvykite į gyvą pokalbį;
 3. atlikite testinę užduotį (jeigu mus tenkins atliktos užduoties kokybė, o Jums bus priimtina tokia veikla – pakviesime į mokymus);
 4. atvykite į mokymus;
 5. pradėkite dirbti slaptu pirkėju.
Kokių įgūdžių reikia slaptam pirkėjui?

Slaptas pirkėjas turi puikiai mokėti dirbti kompiuteriu, būti objektyvus, pastabus, smulkmeniškas ir svarbiausia – atsakingas.

Ar galėsiu suderinti slaptojo pirkėjo veiklą su pagrindiniu darbu?

Dauguma mūsų slaptųjų pirkėjų turi pagrindinį darbą. Slaptojo pirkėjo veikla – tai papildomas darbas. Jūs galite atlikti tokį kiekį vizitų, kiek leidžia Jūsų galimybės. Slaptojo pirkėjo darbo grafikas yra labai lankstus. Dažniausiai vizitus galima atlikti Jums tinkamu metu: po pagrindinio darbo ar savaitgaliais.

Kur galėsiu atlikti vizitus?

Vizitus galite atlikti savo mieste ir kituose miestuose, kuriuose kartais lankotės – vykstate savaitgaliais ar darbo reikalais.

Kaip atrenkate slaptus pirkėjus?

Kiekvienam projektui reikalingi skirtingo tipo slapti pirkėjai. Pagrindiniai kriterijai yra lytis, amžius, miestas. Kartais taikomi specifiniai kriterijai, pavyzdžiui: ryšio operatorius, šeimyninė padėtis, naminių gyvūnų turėjimas ir pan.

Jeigu slapti pirkėjai anksčiau yra atlikę vizitus, atsižvelgiame į jų darbo patirtį ir gebėjimus.

Kaip būti geru slaptu pirkėju?

Atlikdami vizitą būkite pastabus, dėmesingas ir laikykitės duotos užduoties instrukcijos. Pildydami anketą (klausimyną) visuomet įsiskaitykite į klausimą bei klausimo aprašymą ir atsakykite būtent tai, ko prašoma. Kiekvienas slaptas pirkėjas gali anketą užpildyti maksimaliai gerai, jeigu atidžiai skaito, ko yra klausiama ir pateikia išsamius komentarus. Visuomet informuokite projektų vadovą apie bet kokius pasikeitimus, vos tik sužinote, kad vizito numatytą datą atlikti negalėsite. Dažna klaida – vizito atlikimas kitą dieną, apie tai neinformavus.

Kaip atsiskaitote už vizitus? Per kiek laiko?

Atsiskaitome pagal LR įstatymų numatytą tvarką. Atsiskaitome pagal individualios veiklos pažymą.

Individualios veiklos pažyma dirbantiems (arba nedirbantiems, bet turintiems negalią ar kitas išimtis, kai už jus yra mokamas Privalomo socialinio draudimo įmokos) asmenims nieko papildomai nekainuoja. Ją galima užsisakyti internetu. Mokesčius, kuriuos reikia mokėti deklaruojant gautas pajamas, mes padengiame atsiskaitydami už vizitą.

Atsiskaitymo terminas – iki 30 dienų. Dažniausiai atskaitome per 10 darbo dienų, nuo atlikto vizito anketos patvirtinimo.

Kiek mokate už vizitus?

Užmokestis priklauso nuo vizito sudėtingumo, įprastai mokame 8 – 26 EUR už vizitą.

Kiek užtrunka vienas vizitas?

Vizitas vidutiniškai užtrunka apie 15 – 45 min., priklausai nuo tikrinamos vietos, vizitas gali trukti ir ilgiau. Vizito medžiagą būtina atsiųsti per 24h. po vizito atlikimo. Anketos užpildymas užtrunka apie 15 – 40 min.

Kiek vizitų per mėnesį galėsiu atlikti?

Vizitų skaičius gali būti įvairus, nuo 0 iki 14 ar daugiau. Tai priklauso nuo mūsų turimų užsakymų ir nuo Jūsų aktyvumo.

Ar kompensuojate kuro/kelionės ar kitas išlaidas?

Kelionės išlaidas kompensuojame labai retai, kai sutariame, kad slaptas pirkėjas vyks į kitą miestą specialiai dėl mūsų užduoties. Kitais atvejais, kuro ar kelionės išlaidos nėra kompensuojamos, kadangi vizitai siūlomi mieste, kuriame gyvenate, arba mieste, į kurį vykstate savo reikalais. Jeigu vizito metu numatytos papildomos išlaidos (pvz.: prekės įsigijimas) –  šias išlaidas kompensuojame.

Nebenoriu būtų slaptuoju pirkėju, ar galite ištrinti mano paskyrą?

Savo paskyrą galite ištrinti prisijungę prie SeeNext sistemos ir kairiajame meniu šone pasirinkę laukelį „Nustatymai“.

Mano verslas per mažas, kad užsisakyčiau slapto pirkėjo paslaugą

Kiekvienam, net ir pačiam mažiausiam verslui, siekiančiam kokybės ir geresnio klientų aptarnavimo, yra reikalingas slapto pirkėjo tyrimas.

Kam konkrečiai yra reikalingas slapto pirkėjo tyrimas?

Slapto pirkėjo tyrimas, priklausomai nuo įmonės dydžio ar tikslų, turi kelias paskirtis:

 1. patikrinti Jūsų įmonės klientų aptarnavimo ir paslaugų kokybės lygį;
 2. įvertinti ar Jūsų darbuotojai vadovaujasi klientų aptarnavimo standartais ir laikosi Jūsų įmonės vidaus taisyklių;
 3. identifikuoti silpnąsias klientų aptarnavimo vietas ir jas neutralizuoti mokymų pagalba;
 4. užtikrinti aukštą klientų aptarnavimo kokybės lygį.
Kokia konkreti nauda mano verslui?
 1. Geresnis klientų aptarnavimas = didesnė apyvarta.
 2. Gausite detalią informaciją apie silpnąsias savo įmonės puses, todėl galėsite pasirinkti konkrečius mokymus, kurie pagerins Jūsų verslo kokybę.
Ar gali patikrinti mano kolegas/konkurentus?

Taip, galime atlikti Jūsų konkorentų patikrinimą ir įvardinti konkurentų silpnąsias bei stipriąsias puses, jų išskirtinumą.

Kaip tikrinate klientų aptarnavimo kokybę?

Yra keletas metodų kuriuos naudojame:

 • skambutis;
 • laiškas;
 • gyvas vizitas fizinėje vietoje;
 • gyvas vizitas su audio ir video įrašymu.
Ar teikiate kompleksines paslaugas?

Taip, dažniausiai siūlome paslaugų paketą, kurį sudaro: slapto pirkėjo tyrimas -> mokymai -> slapto pirkėjo tyrimas.

Atlikdami slapto pirkėjo tyrimą identifikuojame koreguotinas vietas, o pagal tai parenkame specialią, būtent Jums pritaikytą, mokymų programą su atestacijomis. Po mokymų slapto pirkėjo tyrimą atliekame dar kartą, siekiant patikrinti, ar darbuotojai įsisavino mokymų medžiagą.

Kiek vizitų reikia užsakyti?

Vizitų kiekis individualus kriterijus – priklauso nuo Jūsų įmonės dydžio, darbuotojų skaičiaus, turimų parduotuvių skaičiaus, geografinės plotmės. Rekomenduojame atlikti ne mažiau kaip 1 vizitą per mėnesį, skirtą vienam taškui.

Kaip sukuriama anketa?

Anketa sukuriame pagal Jūsų įmonės klientų aptarnavimo standartą, vidines įmonės taisykles bei jūsų verslo modelio specifiką. Pirminę anketos versiją parengiame mes, o galutinį variantą pasitvirtiname kartu su Jumis. Jeigu neturite klientų aptarnavimo standarto – galime padėti jį sukurti.

Mano verslas labai specifinis, nemanau, kad galėsite man padėti

Turime sėkmingos darbo patirties su įvairiais rinkos segmentais: mažmenine prekyba, didmenine prekyba, B2B, B2C, P2P. Dirbome tiek su techninės įrangos, statybinių medžiagų parduotuvėmis ir autoservisais, tiek su juvelyrikos salonais, viešbučiais ir restoranų tinklais. Neabejojame, jog galėsime padėti ir Jūsų verslui, kad ir kokios specifinės srities jis bebūtų.