Apie mus

Dirbame, kad informacija tarnautų Jums!

apiemus

Apie mus


SeeNext – slapto pirkėjo tyrimų agentūra

Tikime, kad kokybiška informacija leidžia priimti geresnius sprendimus, todėl pagrindinis mūsų veiklos prioritetas – kokybiškos ir objektyvios informacijos pateikimas. Specializuojamės slapto pirkėjo tyrimų srityje, tikime, kad esame kokybiškiausias paslaugas siūlanti slapto pirkėjo tyrimų agentūra Lietuvoje. Atliekant bet kokį projektą griežtai laikomės terminų, nes jaučiame atsakomybę ne tik prieš savo užsakovą, bet ir suprantame jų įsipareigojimus susijusioms šalims.

Mūsų tyrėjų tinklą sudaro daugiau nei 850 kokybiškai parengtų slaptų pirkėjų, todėl galime greitai ir operatyviai reaguoti į kiekvieną mums patikėtą užduotį.

Vykdome išskirtinę slaptų pirkėjų paruošimo programą, kuri padeda užtikrinti itin objektyvių ir detalių tyrimo duomenų pateikimą. Taip pat dirbame su unikalia, specialiai mums sukurta, verslo valdymo sistema, kurios dėka galime paprastai ir aiškiai pateikti tyrimų medžiagą savo klientams, o jie – patogiu būdu ją peržiūrėti.

Darbas su įvairiais verslo sektoriais – maitinimo įstaigomis, viešbučiais, mažmeninės/didmeninės prekybos ir paslaugų vykdytojais – padėjo mums sukaupti įvairiapusės patirties, kurios dėka rinką matome plačiai ir įžvelgiame bendras tendencijas. Maža to, skiriame itin daug laiko įsigilinimui į kiekvieno kliento verslo specifiką, siekiant suprasti esminius vystomo verslo poreikius bei lūkesčius. Siekiame tik vieno rezultato – kad projekto pabaigoje klientas liktų visapusiškai patenkintas mūsų atliktu darbu.

Mūsų parengtos tyrimų ataskaitos – tarsi susistemintas veiksmų planas, kuriame pateikiama apibendrinta tyrimo informacija bei nurodomos aiškios, konkrečios rekomendacijos, dėl tolimesnių kliento verslo gerinimo veiksmų.

Procesas


Patirtis leido įsitikinti, kad kompleksinės paslaugos ir nuoseklus jų atlikimas, duoda kur kas geresnį rezultatą nei pavieniai darbai. Į slapto pirkėjo tyrimą žiūrime kaip į nenutrūkstamą procesą, nes tik tada galima tikėtis maksimalios abipusės naudos. Naudodamiesi slapto pirkėjo tyrimo duomenimis kuriame tikslingas mokymų programas, kurios padeda eliminuoti silpnąsias ir sustiprinti stipriąsias įmonių veiklos puses, diegiame motyvacines sistemas bei klientų aptarnavimo standartus. Norime akcentuoti, jog slapto pirkėjo tyrimas turėtų būti integruotas ir susietas su įmonės motyvacine sistema ir kitais svarbiais veiksniais – tuomet galima tikėtis aukštesnio klientų aptarnavimo lygio bei geresnių įmonės veiklos rezultatų, orientuojantis į nuolatinį tobulėjimo procesą.

Filosofija


Mes nesiekiame konkuruoti žemesne kaina, nes mūsų tikslas – kokybiškiausių paslaugų atlikimas, slapto pirkėjo tyrimų rinkoje.

Kokybė


Vadovaujamės principu, jog visi darbai, kurių imamės – ypatingai svarbūs, todėl juos atliekant siekiame išlaikyti pavyzdingą kokybės standartą. Itin kruopščiai ruošiame slaptus pirkėjus, kuriems sukūrėme specialias slaptų pirkėjų mokymo ir testavimo programas, leidžiančias užtikrinti ypač aukštą atliekamų projektų kokybės lygį. Priklausome MSPA Europe asociacijai, vienijančiai slapto pirkėjo tyrimo agentūras Europoje. Nuolatos sekame naujausias rinkos tendencijas ir stengiamės tobulėti bei būti inovatyviais.

misija1

Misija:

kurti teigiamus pokyčius klientų aptarnavimo srityje 

vizija1

Vizija:

teikiant kompleksines, personalizuotas paslaugas, sukurti maksimalią pridėtinę vertę savo klientams, siekiant jų verslo tikslų

vertybes

Vertybės:

Kokybė, Lankstumas, Operatyvumas

Misija:

kurti teigiamus pokyčius klientų aptarnavimo srityje 

Vizija:

teikiant kompleksines, personalizuotas paslaugas, sukurti maksimalią pridėtinę vertę savo klientams, siekiant jų verslo tikslų

Vertybės:

Kokybė, Lankstumas, Operatyvumas

PASLAUGOS

PASLAUGOS

3