Mokymai

Įmonių vidiniai mokymai.

Įprastai vidiniai mokymai trunka 4 arba 8 akademines valandas, o juos baigę dalyviai gauna tai įrodančius pažymėjimus. Siūlome skirtingo pobūdžio mokymus: pardavimų, IT, Google ADS reklamos, socialinių tinklų reklamos, Google Analytics platformos, skolų, klientų aptarnavimo, bendravimo meno, efektyvus klientų aptarnavimo, psichologijos, asmeninio tobulėjimo tematikos: laiko planavimo ir valdymo, konfliktų, streso valdymo, asmenybių tipologijos pagal 5 elementus ir veidoskaitą.

Šiuos mokymus veda ilgametę patirtį turintys lektoriai. Tam, kad užtikrintume mokymų kokybę, atliekame nuolatinį lektorių vertimą ir nuolatos keliame mokymų kokybę.

Mums rūpi ilgalaikis bendradarbiavimas (tvarumas), tęstinumas – įgūdžių formavimas ir visapusiškas kliento lūkesčių išpildymas, todėl organizuodami mokymus įsigiliname į kliento poreikius, kad mokymai duotų didžiausią naudą ir palaikome glaudų bendravimą su klientu viso proceso metu.

Mūsų lektoriai su klientais bendrauja tiesiogiai.  Esame įsitikinę, kad bendravimas be tarpininkų leidžia geriau suprasti vienas kitą ir pasiekti geresnių rezultatų.

Po mokymų užsakovui yra pateikiama anketa, kurioje jis gali įvertinti lektorių. Gautus rezultatus išanalizuojame ir tobuliname mokymo procesą.

Lektoriai su kuriais dirbame

Povilas-Žarnauskas

Povilas Žarnauskas

Lektorius
Instagram reklama facebook reklama Linkedin reklama tik tok reklama Google ads reklama google analytics

Apie lektorių

Povilas Žarnauskas daugiau nei 12 metų dirba ryšių su visuomene ir internetinės rinkodaros srityje. Per savo karjerą dirbo ir įgyvendino komunikacijos projektus tokioms organizacijoms kaip ECCO, „Venipak“, „SPARK“, Lietuvos krepšinio federacija, Lietuvos verslo konfederacija, „Denticija“.

Plačiau apie lektorių
Mindaugas-Jasiunas

Mindaugas Jasiūnas

Konsultantas
Pardavimai Koučingas

Apie lektorių

Konsultantas, lektorius, pardavimų ir derybų „žaidžiantis“ treneris, sertifikuotas ICC koučingo specialistas, sertifikuotas DISC lektorius, verslo praktikas, vasaros stovyklos „Tėvo ir sūnaus ryšys“ iniciatorius ir vedėjas.

Plačiau apie lektorių

Vytautas Siaurusaitis

Lektorius
Duomenų analitika Pardavimų analitika HR analitika Finansų analitika Atsargų analitika

Apie lektorių

Vytautas Siaurusaitis, Day Q Analytics įmonės vadovas turintis daugiau nei 19 metų vadovavimo patirties prekybos ir paslaugų srityje. Verslo konsultantas procesų efektyvumo ir kokybės gerinimo klausimais, paremtais duomenų analitika.

Plačiau apie lektorių

Darius Rupšlaukis

Lektorius
Derybos Pardavimai

Apie lektorių

Darius Rupšlaukis – bendravimo įgūdžių treneris, profesionalus koučeris ir Derybos LT įkūrėjas.

Plačiau apie lektorių

Rūta Gurung

Lektorė
Streso valdymas Komandiniai mokymai

Apie lektorių

Rūta Gurung pastaruosius 7-erius metus dalijasi asmenybių tipologijos pagal 5-kių elementų teorijos žiniomis bei jos pagrindu konsultuoja pavienius asmenis, poras bei įmones.

Plačiau apie lektorių

Reda Bendoraitytė

Verslo trenerė
Lyderystė Komandos formavimas

Apie lektorių

Žinau, kad kiekviena situacija turi keletą alternatyvių sprendimų. Jų paieškai pasitelkiu daugiau nei 20 m. vadovavimo praktinę patirtį, koučingo bei NLP asmenybės augimo bei vystymo modelius. Aktyviai domiuosi žmogaus vidine motyvacija, psichologija, psichoterapija.

Plačiau apie lektorių

Tomas Lagunavičius

Lektorius
Pardavimai Streso valdymas Konfliktinės situacijos

Apie lektorių

Tomas Lagūnavičius – socialinių mokslų daktaras, psichologijos magistras. Įvairių straipsnių ir knygų psichologine, edukologijos, verslo, kūrybos temomis autorius. Verslo konsultantas.

Plačiau apie lektorių
Andrius Jarasiunas

Andrius Jarašiūnas

Lektorius
NLP Koučingas Pardavimai

Apie lektorių

ICTA mokymų treneris NLP, koučingo ir Eriksoninės terapijos specialistas. Tarp nuo 2007 metų mano vedamuose mokymuose dalyvavusių dalyvių yra vadovų, pardavimuose ir klientų aptarnavime dirbančių bei saviugda besidominčių žmonių. Ekspertinė srtitys – nlp ir koučingo metodų taikymas vadovavime, derybose, pardavimuose ir klientų aptarnavime.

Plačiau apie lektorių
Darius Rudvalis

Darius Rudvalis

Veiklos analitikas
Procesų žemėlapiai KPI nustatymas

Apie lektorių

Darius Rudvalis padeda nustatyti veiklos procesų architektūrą, nubraižyti veiklos eigą ir dokumentuoti operacijas

Plačiau apie lektorių
Raminta-Girdvaine

Raminta Girdvainė

Pokyčių trenerė, lektorė
Viešasis kalbėjimas Komandos formavimas Mokymai su sąmoningumo žaidimu Points of You Pozityvioji psichologija

Apie lektorių

Raminta Girdvainė – pokyčių trenerė, sertifikuota koučingo specialistė (ICF) ir Points of You trenerė, kognityvinės elgesio terapijos (KET) specialistė, ugdymo srityje dirbanti 7 metus.

Plačiau apie lektorių

Agnė Daunoraitė

Lektorė
Projektinių veiklų planavimas Sveikos gyvensenos strategijos Tolerancijos ugdymas Savikontrolė Socialinis verslas

Apie lektorių

Agnė Daunoraitė dalyvauja vietos bendruomenėse bei nevyriausybinių organizacijų veiklose bei skiria savo laisvą laiką savanorystei, padedą inicijuoti idėjas bei talkinti renginiuose, projektuose, taip pat įvairiose veiklose bendradarbiaują su socialiniais bei verslo partneriais.

Plačiau apie lektorių

Eglė Makselytė

Lektorė
Darbo kodekso taikymas Darbuotojų sauga Darbo santykiai

Apie lektorių

10 metų lektoriaus patirtis personalo valdymo ir organizavimo, darbuotojų saugos ir sveikatos srityse. Tarpininkavimas tarp darbdavio ir darbuotojo (-ų) sprendžiant konfliktus, keičiant darbo organizavimo procesą, keičiant ar nutraukiant darbo santykius.

Plačiau apie lektorių