ES paraiškų rengimas

Paprastas pokalbis ir paprasti klausimai. Klientams
nereikia gilintis į ES paraiškų rengimo subtilybes – jų
projektai yra mūsų ekspertų patikimose rankose.

84% paruoštų paraiškų gauna finansavimą. Skaičiai
kalba patys už save.

Susipažinkime. Parengsime laiminčią paraišką ir Jums!

Dėkojame klientams

ES paraiškų
parengimo nauda

Padėsime Jums įveikti klaidžias ES paraiškų rašymo džiungles. Jums tuo rūpintis nebereikės – padėsime iki pat galutinės atlikto projekto ataskaitos!
 • Rašome paraiškas pagal beveik visus ES fondus ir programas
 • Klientams norint, administruojame laimėtus projektus
 • Nuoširdžiai įvertiname ir pasakome projekto sėkmės šansus
 • Sudėtingus paraiškos reikalavimus ir rašymo procesą klientams nupasakojame paprastai ir aiškiai

Klientų atsiliepimai

Likome patenkinti sklandžiu mokymų organizavimu, personalo svetingumu ir, svarbiausia, įsimintinais mokymais bei lektoriais. Neabejojame, kad artimoje ateityje susitiksime dar ne kartą!

Krispo logo

Diana

Produkto žinovė – personalo trenerė

Su UAB SeeNext bendradarbiaujame jau keleri metai – tai partneriai, kurie savo darbu užsitarnavo šimtaprocentinį pasitikėjimą. Žinome, kad SeeNext darbuotojai įvertins visas sąlygas ir mums pasiūlys geriausią sprendimą, taip pat pasirūpins reikiama dokumentacija, informuos apie naujienas. Ačiū už partnerystę!

Martynas Gelgotas

Direktorius

Džiaugiamės dėl sklandaus ir profesionaliai atliekamo darbo. Slaptas klientas – tai ne tik objektyvūs matavimai, bet ir žmogiškos pastabos, kurių nesudėsi į anketą. O būtent tokių pastabų ir nuoširdaus rūpesčio mes ir gauname iš mūsų partnerių. Labai tikimės ir tolesnio rezultatyvaus bendradarbiavimo.

Jūratė

Sushi Express

Esame patenkinti SeeNext aptarnavimu ir išdėstytu turiniu. Ketiname naudotis SeeNext paslaugomis ir ateityje. Lektorius T. Lagunavičius gebėjo itin paprastai perteikti gana sudėtingus dalykus mūsų pardavimų personalui.

signeda logo

Ignas

CEO at Signeda

Procesas vedantis į rezultatus

Nuo pradžios iki pat pabaigos. Būname kartu su mūsų klientais ir konsultuojame visuose ES paraiškų rašymo etapuose.
asfd

1. Susitikimas

Pokalbis prie kavos puodelio apie Jūsų verslo potencialą, kurio metu įvertiname, į kuriuos ES finansavimo kvietimus derėtų rašyti pataiškas.
asfd

2. Galimybių studija

Išsamiau supratus įmonės veiklą bei jos subtilybes, atliekame galimybių studiją, kad tiksliau įvertintume tikimybę pritraukti ES finansavimą.
asfd

3. Pasirengimo darbai

Klientams įvertinus galimybių studijoje pateiktas finansavimo pritraukimo galimybes pradedame informacijos rinkimą ir bazinius pasirengimo darbus.
asfd

4. Paraiškos rašymas

Projektui paskiriamas paraiškos rašymo vadovas, kuris pagal savo ilgalaikę patirtį atsakingai ir objektyviai paruošia paraišką ir kliento vardu įkelia ją į reikiamas sistemas.

5. Projekto administravimas

Klientams pageidaujant rūpinamės laimėtu kvietimu per visą projekto vykdymo laikotarpį, pateikiame tarpines ir galutinę visiškai įvykdyto projekto ataskaitą. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nenori niekuo papildomai rūpintis!

ES paraiškas rengiame
šiems fondams ir agentūroms

Pasitikėjimo verti skaičiai

193
Parengtos paraiškos
84%
Finansavimą gavusių paraiškų procentas
8.2 mln. €
Klientams pritrauktas ES finansavimas

Kvietimai teikti
projektų paraiškas

Paraiškos kortelės paveikslėlis

Netechnologinės inovacijos – investicijos į prekės ženklo, įmonės proceso, dizaino ir organizacines inovacijas

Galimi pareiškėjai: Labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės, kurios veiklą vykdo ne trumpiau kaip 2 metus, vidutinės metinės pardavimo pajamos per paskutinius dvejus finansinius metus yra ne mažesnės kaip 75 000 Eur ir veiklą vykdo VVL regione
Finansavimas Nuo 20 000 Eur iki 140 000 Eur
Finansavimo intensyvumas: 50 % - 70 %
Kvietimo pabaiga: 2024-02-29 (pratęsta iki 2024-04-29)
Administruojanti institucija: Inovacijų agentūra
Daugiau informacijos
Paraiškos kortelės paveikslėlis

MVĮ įgūdžiai – priemonė skirta ugdyti MVĮ darbuotojų įgūdžius

Galimi pareiškėjai: Labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės, kurios veiklą vykdo ne trumpiau kaip 3 metus. Mažos ir labai mažos įmonės metinės pardavimo pajamos per paskutinius dvejus finansinius metus yra ne mažesnės kaip 50 000 Eur, o vidutinės įmonės ne mažesnės kaip 145 000 Eur.
Finansavimas Nuo 5 000 Eur iki 100 000 Eur
Finansavimo intensyvumas: 50 % - 70 %
Kvietimo pabaiga: 2024-02-05 (pratęsta iki 2023-03-18)
Administruojanti institucija: Inovacijų agentūra
Daugiau informacijos
Paraiškos kortelės paveikslėlis

MVĮ skaitmeninimas

Galimi pareiškėjai: Labai mažos įmonės ir vidutinės įmonės, kurios veiklą vykdo ne trumpiau kaip 1 metus, o vidutinės metinės pardavimo pajamos per paskutinius dvejus finansinius metus yra ne mažesnės kaip 100 000 Eur.
Finansavimas Didžiausia galima finansavimo lėšų suma projektui 50 000 Eur
Finansavimo intensyvumas: 50 %
Kvietimo pabaiga: 2023-10- 02
Administruojanti institucija: Inovacijų agentūra
Daugiau informacijos

Kviečiame susipažinti

Neabejojame, kad teisingas kelias į ilgalaikį
bendradarbiavimą prasideda nuo pirmojo pokalbio.

Susipažinkime.

Padėsime atrasti Jūsų verslo galimybes ir
parodysime kelią tobulėti.

komandos narė
Dalius Beginskas
Direktorius
Apklausos Tyrimai Mokymai ES projektai

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kaip sužinoti, ar įmonė gali pretenduoti gauti ES finansavimą?
  +

  ES finansavimas Lietuvos įmonėms yra teikiamas per įvairias programas ir kvietimus, kurių dažnas turi keliasdešimties puslapių aprašą bei taisyklių ir reikalavimų sąrašą. Trumpas pokalbis su mūsų specialistu išspręstų šią problemą ir iškart sužinotumėte, ar verta toliau tęsti ES paramos paraiškos rengimą. Kiekvienas finansavimo kvietimas turi individualius reikalavimus, kuriuos nustato projektą administruojanti institucija. 

  Kodėl kai kuriuose reikalavimuose yra privalomas projekto partneris?
  +

  Dažniausiai tai yra bendradarbiavimo projektai, kuriuose numatytos bendros veiklos drauge su projekto partneriais. Jūsų bendrai vykdomos projektinės veiklos sinergija sukuria didesnį projekto rezultatą ir yra naudingesnė visiems dalyvaujantiems partneriams. 

  Kiek trunka nuo projekto paraiškos parengimo iki lėšų gavimo?
  +

  Geriausiai į šį klausimą atsakys mūsų specialistas pirminio susitikimo metu, nes laikotarpis nuo paraiškos pateikimo iki lėšų gavimo, nors ir yra nurodytas projektų kvietimuose, priklauso nuo daug greitai kintančių veiksnių. Dažniausiai tai gali trukti nuo kelių mėnesių iki pusės metų, tačiau rengiant dideles paraiškas galimas ir ilgesnis laukimo tarpas. 

  Kokie yra projekto paraiškos etapai ir terminai?
  +

  Beveik visus projektų paraiškos etapus galima suskirstyti į tokias dalis, kurių tikslius terminus kiekvienam kvietimui individualiai nustato projektą administruojanti institucija:

  1. Projekto pridavimo laikotarpis administruojančiai institucijai
  2. Projektų paraiškų vertinimo laikotarpis
  3. Projektų sutarčių pasirašymo laikotarpis
  4. Projekto įgyvendinimo laikotarpis
  5. Stebėsenos arba ataskaitinis laikotarpis
  Kokioms veikloms galima gauti paramą?
  +

  Paskutinės ES investicinių fondų tendencijos yra skatinti veiklas, susijusias su aplinkos taršos mažinimu, veiklų skaitmeninimu, žiedinės ekonomikos principų įgyvendinimu, energijos vartojimo efektyvinimu, darbuotojų kvalifikacijos tobulinimu, socialiai atskirtų grupių integracija ir panašiai. 

  Nefinansuojamos su tabaku, alkoholiu ir azartiniais žaidimais susijusios veiklos.

  Skamba sudėtingai? Nieko tokio. Paaiškinsime paprastai ir suprantamai jau pirmojo susitikimo metu ir išsiaiškinsime, ar Jūsų įmonės veiklos atitinka šiuos keliamus reikalavimus. 

  Kuo išskirtiniai yra valstybės paramos kvietimai?
  +

  Skirtingai nuo ES projektų, valstybės paramos kvietimai yra tiesioginė parama tam tikrų sričių ar kategorijų įmonėms ar jų vykdomai veiklai. Dažnai tai būna išskirtinė finansinė nauda ar parama, kuri neegzistuotų įprastinėmis rinkos sąlygomis ir yra skirta išsaugoti jau veikiančias įmones ar jų veiklas. 

  Ką reiškia projekto finansavimo intensyvumas?
  +

  Tai yra procentinė dalis, kuria ES fondai arba Lietuvos valstybė yra pasiruošusi finansuoti projekto veiklas. Projekto finansavimo intensyvumas yra individualus kiekvienam kvietimui, bet dažniausiai jis svyruoja 30-70% ribose, tačiau tam tikrais atvejais gali siekti 100%. Pavyzdys esant 70% finansavimo intensyvumui:

  Projekto paraiškos suma – 100 000 Eur

  ES fondo skiriamas projekto finansavimas – 70 000 Eur

  Įmonė indėlis prie projekto vykdymo – 30 000 Eur 

  Visus šiuos itin svarbius klausimus bei tikslius projekto finansavimo intensyvumus pasakyti galės mūsų specialistai pirmojo susitikimo metu. 

  Kokie kiti įsipareigojimai taikomi gavus finansavimą?
  +

  Pareiškėjo įsipareigojimai yra įgyvendinti projekto veiklas taip, kaip numatyta paraiškoje, tvarkyti buhalterinę apskaitą bei laikytis kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatytų reikalavimų. Kitas labai svarbus įsipareigojimas – laiku teikti tarpines projekto vykdymo ataskaitas, kad būtų užtikrintas nenutrūkstamas projekto finansavimas. 

  Skamba grėsmingai? Neturėtų. Visiems mūsų parengtiems projektams galime pasiūlyti administravimo paslaugą, kuri užtikrins, kad visi šie darbai bus atlikti korektiškai ir laiku, o Jūs savo laiką galėsite skirti ten, kur svarbiausia – vystant projektines veiklas. 

  Ar galima sulaukti sankcijų už netinkamas veiklas ar ataskaitas?
  +

  Būtent dėl visapusiškos ramybės, siūlome pasirinkti laimėto projekto administravimo paslaugą. Tuomet mes kartu su Jumis bendradarbiausime viso projekto vykdymo laikotarpiu ir galėsime užtikrinti, kad tiek projekto veiklos, tiek ataskaitos būtų administruojamos ir vykdomos taip, kad negrėstų jokios sankcijos ar baudos.