Slapto pirkėjo tyrimas

Įmonėms augant aptarnavimo kokybės užtikrinimas tampa tikru iššūkiu. Padėjome daugiau nei 197 įmonėms susitvarkyti šią problemą.

Susipažinkime. Padėsime ir Jums.

Dėkojame klientams

Slapto pirkėjo
tyrimo metodai

Objektyvus ir metodiškas procesas, kurio rezultatuose rasite šias išvadas:
  • Darbuotojų pardavimų įgūdžių įvertinima
  • Užsakymų vykdymo procesų kokybinė analizė
  • Konkuruojančių panašių produktų rinkos analizė
  • Konkurentų silpnybių ir stiprybių identifikavimas
  • Toje pačioje rinkoje veikiančių įmonių palyginimas ir
    įvertinimas
  • Naujų galimybių identifikavimas

Klientų atsiliepimai

Su SeeNext įmone pradėjome bendradarbiauti labai neseniai, šių metų rugpjūčio mėnesį. Esame įsitikinę, kad ateityje bendradarbiausime būtent su SeeNext.

PD-logo

Laura

Pasaulio drabužiai

Džiaugiamės dėl sklandaus ir profesionaliai atliekamo darbo. Slaptas klientas – tai ne tik objektyvūs matavimai, bet ir žmogiškos pastabos, kurių nesudėsi į anketą. O būtent tokių pastabų ir nuoširdaus rūpesčio mes ir gauname iš mūsų partnerių. Labai tikimės ir tolesnio rezultatyvaus bendradarbiavimo.

Jūratė

Sushi Express

Esame patenkinti SeeNext aptarnavimu ir išdėstytu turiniu, ketiname naudotis Seenext paslaugomis ir ateityje. Lektorius T. Lagunavičius gebėjo itin paprastai perteikti gana sudėtingus dalykus mūsų pardavimų personalui.

signeda logo

Ignas

CEO at Signeda

“SeeNext komanda atliko mūsų įmonės klientų pasitenkinimo tyrimą. Džiaugiamės šį darbą patikėję būtent jiems, nes projektas buvo atliktas laiku ir labai profesionaliai. Rekomenduoju šią įmonę kaip tikrus, savo darbą išmanančius profesionalus."

Marius

“Stiklų ekspertai” Vadovas

Esami dėkingi SeeNext komandai už profesionaliai organizuojamus mokymus. SeeNext darbuotojai bei parinkti lektoriai atsižvelgia į mūsų poreikius ir parengia tikslinėms grupėms adaptuotas mokymų programas. Bendradarbiaujame jau dvejus metus ir rekomenduojame kitoms įmonėms rinktis SeeNext kaip patikimą mokymų partnerį. 

Varutis logo

Jurga

UAB „Varutis“ Kūrimo grupės vadovė

Procesas vedantis į rezultatus

Profesionaliai atliekamų slapto pirkėjo tyrimų procesas yra metodiškas ir orientuotas į rezultatų analizę, vedančią tobulėjimo link.
asfd

1. Susitikimas

Pokalbis prie kavos puodelio apie Jūsų verslo iššūkius ir problemas, pagal kuriuos parinksime geriausiai tinkamas paslaugas.
asfd

2. Analizė

Susipažinus su Jūsų verslo situacija, pagal ją pritaikome tyrimo metodus bei paruošiamas planas tyrimą atliekantiems slaptiems pirkėjams, kokius duomenis surinkti.
asfd

3. Apsilankymas

slaptieji pirkėjai tyria personalo darbą, aptarnavimo kokybę bei surenka kitus duomenis.
asfd

4. Duomenų įkelimas

Apsilankymus atlikusių slaptųjų pirkėjų duomenys suvedimi į sistemą, kurioje realiu laiku rodoma susisteminta informacija bei slaptųjų pirkėjų komentarai.

5. Ataskaitos pristatymas

Klientui pageidaujant, slapto pirkėjo tyrimus aptariame susitikimo metu bei pristatome savo įžvalgas bei palyginame su bendra rinkos situacija. Pateikiame pasiūlymus, kaip spręsti iškilusias problemas.

Metodai, kuriuos
taikome tyrimuose

Tyrimas su
audio/video įrašu

Vizitas
tyriamoje vietoje

Telefoninis
skambutis

Elektroninė
užklausa

Elektroninis
laiškas

Integruotas
pirkėjo tyrimas

Tyrimo ataskaitos
dalys

Visapusiškam situacijos įvertinimui, galutinė ataskaita dažniausiai susideda iš šių elementų. Aptarimo metu išanalizuojame juos atskirai ir bendroje visumoje. Slapto pirkėjo tyrimo dokumentų pavyzdžiai:

Ataskaitos pateikimas

Objektyvūs tyrimo rezultatai pateikiami specialioje ataskaitoje, kurioje aprašoma slapto kliento apsilankymo patirtis ir kokybės įvertinimas.

Slapto kliento komentarai

Rezultatuose gali būti pateikta ir subjektyvi slapto kliento nuomonė, kuri pažymi situacijos metu patirtas emocijas ir aptarnaujančio personalo sukurtą atmosferą.

Papildomos diagramos

Objektyvūs tyrimo rezultatai pateikiami specialioje ataskaitoje, kurioje aprašoma slapto kliento apsilankymo patirtis ir kokybės įvertinimas.

Pasitikėjimo verti skaičiai

15 417
Atlikti tyrimai
1353
Paruošti slaptieji pirkėjai
197
Lojalūs klientai

Kviečiame susipažinti

Neabejojame, kad teisingas kelias į ilgalaikį bendradarbiavimą prasideda nuo pirmo kavos puodelio.

Susipažinkime. Padėsime atrasti Jūsų verslo galimybes ir parodysime kelią į norimą tobulėjimą.