Internetinių apklausų platforma

Priimkite duomenimis pagrįstus sprendimus, sėkmingo verslo auginimui!

Pagrindinis paveiksliukas

Informacijos
trūkumas

auginkite verslą teisingos informacijos sėkminga linkme dėka
winding lines

Sėkmingiems sprendimams versle reikia turėti tikslią informaciją bei ją suprasti. Būtent tai siūlo mūsų platforma – ramybę turint tikslią informaciją, lengvai ją analizuojant bei priimant teisingus sprendimus Jūsų įmonės vystymui.

Kartu su KTU mokslininkais dvejus metus tobulinome ir pristatėme lanksčią informacijos rinkimo ir analizės platformą, grįstą moksliniais ir metodologiniais pagrindais.

Sprendimas ir
technologija

Funkcijos

Funkcijos paveikslėlis
Naudojama internete ir fizinėse vietose
Funkcijos paveikslėlis
Klientų aptarnavimas lietuvių kalba
Funkcijos paveikslėlis
Išsamios duomenų analizės įrankiai
Funkcijos paveikslėlis
Aiškus informacijos pateikimas
Funkcijos paveikslėlis
Pilnai paruošta naudoti
Funkcijos paveikslėlis
Nuolat tobulinama platforma
winding lines

Paruošti tyrimai

Bendradarbiaudami su KTU mokslininkais paruošėme pačius svarbiausius bei šiuo metu populiariausius tyrimus itin paprastam platformos naudojimui ir tiksliems rezultatams gauti.

tyrimų paveiksliukas

Bendras klientų pasitenkinimas

Vienas paprasčiausių, bet tuo pat metu ir svarbiausių tyrimų. Kliento klausiama vieno, visą jo patirtį apimančio klausimo: Kaip patenkintas esate savo patirtimi?
tyrimų paveiksliukas

Klientų rekomendavimo indeksas (NPS)

Vienas populiariausių praktikoje naudojamų tyrimų, skirtas įmonėms, orientuotoms į ilgalaikius bei efektyvius pardavimus, išmatuoti jų klientų lojalumą. Tyrimo metu yra klausiama, kaip klientai rekomenduotų produktą ar paslaugą, bei paaiškinti kodėl.
tyrimų paveiksliukas

Produktų patirtis

Detalesnis tyrimas apie atskirus kliento pirktus produktus ar užsakytas paslaugas. Jo metu yra identifikuojamos produktų ar paslaugų stipriosios vietos, kurias derėtų akcentuoti, bei silpnosios vietas, kurias derėtų koreguoti
tyrimų paveiksliukas

Darbuotojų pasitenkinimo indeksas

Pastaruoju metu itin populiarėjantis tyrimas. Jo metu įmonės darbuotojai vertina savo darbo įvairius aspektus, pvz. darbo krūvis, komanda ir t.t. Šis tyrimas suteikia itin kokybišką informaciją iš kurios galima tiksliai gerinti darbo sąlygas ir ženkliai sumažinti darbuotojų kaitą.
winding lines

Planai

Atsižvelgdami į skirtingų įmonių lūkesčius ir galimybes, siūlome lanksčias platformos naudojimo sąlygas.

Platforma veikia tiek internete, tiek fizinėse vietose (QR/NFC pagalba).

Internetu
Iki 1000 atsakymų į apklausas per mėnesį
Užsakyti
Fizinėse vietose
Iki 1000 atsakymų vienoje fizinėje vietoje per mėnesį
Užsakyti

Aptarkime platformos naudą Jūsų verslui

Kviečiu į pokalbį, kurio metu kartu galėsime surasti didžiausias mūsų sukurtos platformos pridėtines vertes Jūsų verslui ir kelią tobulėti.

komandos narė
Tomas Daukša
Vykdantysis direktorius
Apklausos Tyrimai Mokymai ES projektai

  Dažniausiai užduodami klausimai

  Kam yra skirta internetinių apklausų platforma?
  +

  Internetinių apklausų platforma yra skirta verslams ir jų sprendimų priėmėjams, kurie nori nuolat tobulėti, augti, išsiskirti iš konkurentinės aplinkos ir priimti duomenimis pagrįstus sprendimus bei žinoti, ką iš tiesų apie juos galvoja jų klientai. 

  Kur galima įdiegti internetinę apklausų platformą?
  +

  Internetinės apklausų platformą naudoti galima tiek skaitmeninėje erdvėje, tiek fiziniuose taškuose. Populiariausi panaudojimo būdai:

  Skaitmeninėje erdvėje – nuoroda el. pašto parašuose, įmonės internetiniame puslapyje, socialinių tinklų įrašuose, el. pašto naujienlaiškiuose, SMS žinutėmis klientams. 

  Fiziniuose taškuose – QR arba NFC kodai parduotuvėse prie prekystalio, klientų laukimo vietose, restoranuose ant staliukų, skrajutėse, įdėtose į siuntas.

  Naudinga žinoti: el. laiškus su norimomis apklausomis galima siųsti Jūsų esamiems klientams, importavus jų kontaktų bazę į SeeNext platformą. 

  Kokia internetinės apklausų platformos nauda?
  +

  Svarbiausias šios platformos tikslas yra Jūsų įmonės veiklos tobulinimas ir tikrų duomenų surinkimas. Kartu su KTU mokslininkais paruošti populiariausi klausimynai padės suprasti daugybę įmonei svarbios informacijos. Pavyzdžiui, kaip klientai yra linkę vertinti paslaugą, ar klientai yra linkę rekomenduoti savo draugams ir artimiesiems ir daug daugiau. 

  Surinkus šią informaciją, galėsite atlikti tikslius ir duomenimis pagrįstus sprendimus, todėl nuolat tobulėsite, matysite klientų tendencijas bei sugebėsite išsiskirti iš konkurencinės aplinkos. 

  Ar galima pridėti papildomos naudotojus?
  +

  Taip, prie internetinės apklausų sistemos galėsite pridėti kolegas, skirstyti juos pagal naudotojų grupes bei nustatyti, kokią informaciją ir tyrimus norėsite jiems rodyti. 

  Ar galima internetinių apklausų platformą suasmeninti pagal įmonės įvaizdį?
  +

  Žinoma, internetinių apklausų sistema lanksčiai pritaikoma prie Jūsų įmonės spalvų, galėsite įkelti ir naudoti savo logotipą. 

  Ar internetinių apklausų platformoje jau yra naudoti paruoštų klausimynų?
  +

  Taip, kartu su KTU mokslininkais paruošėme 7 šiuo metu populiarius pasaulyje klausimynus, kuriuos pradėti naudoti galėsite vos per 10 minučių. 

  Ar internetinių apklausų platformoje galima susikurti savo klausimynų?
  +

  Taip. Įmonėms, norinčioms pilnai suasmeninti ir prie savo poreikių priderinti klausimynus, yra suteikta galimybė savarankiškai kurti klausimynus, jais dalintis bei surinkti visą norimą informaciją išlaikant visas platformos galimybes bei funkcijas. 

  Ar galimos konsultacijos apklausų kūrimo klausimais?
  +

  Taip. Turime ilgametės praktikos nuo 2016 m. organizuodami rinkos tyrimus, todėl galėsime pakonsultuoti ir Jūsų įmonę – tiek jau paruoštų internetinės apklausos platformos klausimynų naudojimo, tiek savarankiškai sukurtų ar tik kuriamų klausimynų klausimais. 

  Ar suteikiate klientų aptarnavimą?
  +

  Žinoma. Klientus konsultuojame gimtąja, lietuvių kalba, todėl galime užtikrinti paprastumą ir bendravimo lengvumą. Į visas užklausas reaguojame itin operatyviai. Išbandykite ir įsitikinsite!  

  Ar reikalingas platformos administratoriaus patvirtinimas kuriant naujas apklausas?
  +

  Internetinių apklausų platforma veikia savitarnos principu, todėl mūsų patvirtinimo naujoms apklausoms ar kitokio įsikišimo nereikia. Viską savarankiškai galėsite valdyti patys. 

  Ar galimos integracijos su mūsų įmonės vidinėmis sistemomis?
  +

  Taip, internetinių apklausų platformą kūrėme taip, kad esant poreikiui būtų galima integracija į Jūsų įmonės vidines sistemas. Tai yra papildoma paslauga, derinama atskirtu susitarimu. 

  Susisiekite su mumis – aptarsime Jums reikiamos integracijos galimybes!

  Ar galima internetinių apklausų platformą išbandyti nemokamai?
  +

  Taip, dėl nemokamo internetinių apklausų platformos išbandymo susisiekite užpildydami formą šiame puslapyje. Į komentarą parašykite „Noriu nemokamo platformos išbandymo“.