Paslaugos

SeeNext - projektų rašymas, rengimas

Slapto pirkėjo tyrimas

Slapto pirkėjo tyrimą atlieka specialiai apmokyti specialistai, sudarydami eilinių klientų įspūdį. Jų darbas - lankytis tiriamoje vietoje, naudotis teikiamomis paslaugomis, konsultuotis ir atidžiai stebėti personalo darbą. Po vizito tiriamoje vietoje, slaptas klientas įvertina tiriamųjų aptarnavimo lygį, aprašydamas savo apsilankymo patirtį ir parengdamas specialią ataskaitą. Tyrimo metu yra fiksuojama, ar personalas klientus aptarnauja vadovaujantis įmonės aptarnavimo standartu ir ar sukuria pridėtinę vertę įmonei.

Daugiau...

Apklausos

Atliekame įvairaus pobūdžio ir apimties duomenų rinkimo projektus/apklausas Lietuvoje. Projektų užsakovai yra tiek valstybinio, tiek privataus sektoriaus organizacijos. Platus apklausėjų tinklas leidžia mums greitai ir efektyviai surinkti didelį duomenų kiekį. Galime greitai ir kokybiškai surinkti duomenis visose 10 Lietuvos apskričių. Duomenis galime rinkti: tiesioginės apklausos būdu (PAPI, CAPI), telefoninės apklausos būdu (CATI), internetinės apklausos būdu (WAPI). Vykdome slaptų pirkėjų tyrimus, atliekame focus grupių apklausas, produktų testavimą ir degustacijas. Duomenis galime rinkti: lietuvių, rusų ir anglų kalbomis. Surinktus duomenis klientui pateikiame jam priimtina forma.

Daugiau...

Mokymai

Programa skirta aptarnaujantiems klientus darbuotojams maitinimo įstaigose, kurie tiesiogiai bendrauja su klientais, parduodant įmonės produktus. Programa orientuota į bendravimo įgūdžių lavinimą, siekiant geresnių darbuotojo asmeninių aptarnavimo (pardavimo) rezultatų ir profesionalumo darbe.

Daugiau
SeeNext - apklausų vykdymas