Klientų atsiliepimai

  neringarestoranasstiklu-ekspertaiwww-sushiexpress-ltpasaulio-drabuziai-uabsigneda-uab
 • „Mokymai buvo suorganizuoti profesionaliai, atsižvelgiant į įmonės poreikius. Lektorius energingas ir užvedantis, praktinė mokymų dalis galėtų būti šiek tiek trumpesnė."
  Agnė
  Neringos restoranas
 • SeeNext komanda atliko mūsų įmonės klientų pasitenkinimo tyrimą. Džiaugiamės šį darbą patikėję būtent jiems, nes projektas buvo atliktas laiku ir labai profesionaliai. Rekomenduoju šią įmonę kaip tikrus, savo darbą išmanančius profesionalus."
  Marius
  Stiklų ekspertai
 • Džiaugiamės dėl sklandaus ir profesionaliai atliekamo darbo. Slaptas klientas – tai ne tik objektyvūs matavimai, bet ir žmogiškos pastabos, kurių nesudėsi į anketą. O būtent tokių pastabų ir nuoširdaus rūpesčio mes ir gauname iš mūsų partnerių. Labai tikimės ir tolesnio rezultatyvaus bendradarbiavimo.
  Jūratė
  Sushi express
 • Su SeeNext įmone pradėjome bendradarbiauti labai neseniai, šių metų rugpjūčio mėnesį. Mūsų įmonė užsakinėjo ,,slapto pirkėjo‘‘ paslaugas. Pasirinkę būtent Juos, tikrai galime drąsiai daryti išvadą – pasirinkimas teisingas ir teikiantis pridėtinės vertės. Toks ir buvo mūsų tikslas. Pagrindžiant ankščiau minėtą išvadą, norime pabrėžti, kad SeeNext savo darbą visuomet padaro iki galo. Tyrimus atlieka kruopščiai, tiksliai bei punktualiai. Ir ne tik atlieka savo darbą, bet dar domisi, kaip ta informacija apdorojama, ar yra sprendžiamos iškilusios problemos, kurios išryškėjo po atlikto SeeNext tyrimo. Turime dar vieną pastebėjimą: mus maloniai nustebino, kad atlikus darbą, informacija yra pateikiama ne tik elektroniniu būdu, bet įmonės atstovai atvyksta pas klientą ir pristato tyrimo metu gautus rezultatus, atsako į kylančius klausimus susijusius su pačiu tyrimu, pateikia išvadas bei rekomendacijas/siūlymus. Esame įsitikinę, kad ateityje bendradarbiausime būtent su SeeNext.
  Laura
  Pasaulio drabužiai
 • Esame patenkinti SeeNext aptarnavimu ir išdėstytu turiniu, ketiname naudotis Seenext paslaugomis ir ateityje. Lektorius T. Lagunavičius gebėjo itin paprastai perteikti gana sudėtingus dalykus mūsų pardavimų personalui. Džiaugiamės, kad po mokymų jaučiame savo pardavimų personalo mąstysenos pokyčių.
  Ignas
  Signeda