Atgal
Raminta-Girdvaine

Raminta Girdvainė

Pokyčių trenerė, lektorė
Viešasis kalbėjimas Komandos formavimas Mokymai su sąmoningumo žaidimu Points of You Pozityvioji psichologija

Apie lektorių

Pokyčių trenerė, sertifikuota koučingo specialistė (ICF) ir Points of You trenerė, kognityvinės elgesio terapijos (KET) specialistė, ugdymo srityje dirbanti 7 metus. Komunikacijos konsultantė, turinti 15 metų darbo patirtį versle ir nekomerciniame sektoriuje. Mokymų lektorė ir pranešėja konferencijose bei renginiuose Lietuvoje ir užsienyje, veda seminarus, individualias sesijas. Rašo straipsnius žiniasklaidoje bei dalijasi įžvalgomis socialiniuose tinkluose asmeninio tobulėjimo temomis. 

Viešojo kalbėjimo entuziastė – scenoje jau nuo pirmos klasės, t.y. beveik 30 metų (vaidinant, dainuojant, šokant, deklamuojant eilėraščius, rengiant pristatymus, skaitant pranešimus  ir vedant ar moderuojant renginius). 

Vedė XFM radijo laidą „Lyderystės klubas“, pristatydama klausytojams ir įgarsindama įkvepiančius Lietuvos lyderius. Pokyčių iniciatyvos „Išdrįsk pradėti“, kuri per 3 metus didelių konferencijų ir kitų renginių bei projektų pagalba įkvėpė tūkstančius žmonių, viena iš sumanytojų, organizatorių ir lektorių. 3 metus dėstė Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultete Verslumą ir lyderystę bei Ryšius su visuomene.

Turi komunikacijos mokslų bakalauro ir magistro išsilavinimą, ketverius metus mokėsi psichoterapijos. Raminta kasmet vidutiniškai bent 80 dienų (700 val.) skiria kompetencijos kėlimui, kad sukurtų kuo daugiau vertės klientams.

Ramintą labiausiai vertina už įvairiapusišką patirtį, gilias žinias ir įžvalgas, šiltą ir nuoširdų bendravimą, strateginį mąstymą ir smalsumą, gebėjimą išklausyti, suprasti žmones ir įkvėpti juos pokyčiams.

Mokymų temos

  • komandos pažinimas ir formavimas;
  • mokymai su sąmoningumo žaidimu „Points of You“;
  • pozityvioji psichologija;
  • viešasis kalbėjimas;
  • pasitikėjimas savimi;
  • streso ir atidėliojimo įveika.